Українець виграв заплив на 50 метрів на етапі Кубка світу

1 хвилина

Український плавець Андрій Говоров завоював золоту медаль на етапі Кубка світу в Токіо (Японія).

Про це повідомили в Національному олімпійському комітеті України.

"Український плавець Андрій Говоров переміг на дистанції 50 м батерфляєм на етапі Кубка світу в Токіо. Спортсмен зупинив секундомір на позначці 23,10, на 0,01 секунди випередивши угорця Сабастіана Сабо", - відзначили в НОК.

Як повідомляє видання Хsport , на першому етапі Кубка світу в сезоні Україну представляв лише Говоров. Він був заявлений на 50 м вільним стилем та батерфляєм.

У попередніх запливах кролем Говоров показав ідентичний час з восьмим місцем, проте після перепливаючи не зумів пробитися у фінал.

У той же час в запливі батерфляєм українець став другим в кваліфікації - 23,47 секунди.

У фіналі Говорова вдалося поліпшити свій результат і піднятися на перше місце - 23,10 секунди, випередивши переможця попередніх запливів угорця Себастьяна Сабо на 0,01 с.

Наступний етап Кубка світу пройде в Цзинані (Китай) з 8 по 10 серпня.