«Шахтар» розгромив «Маріуполь» з рахунком 5: 1

1 хвилина
Футбольний клуб «Маріуполь» в матчі 5-го туру Favbet Ліги програв донецькому «Шахтарю». Про це повідомляється на сайті маріупольської команди. Передає https://mrpl.city/ .

Матч завершився рахунком 5: 1 на користь «Шахтаря». На старті гірники нокаутували азовців трьома голами. Спочатку Тете пробив в дальній кут «Маріуполя». Потім він же на 11-й хвилині забив схожий гол. Через дві хвилини Мораес замкнув фланговий простріл Тайсона.

«За великим рахунком гра була зроблена в перші 15 хвилин, коли ми пропустили три м'ячі. Для нас, звичайно, це був дуже сильний удар. Завдання номер один у нас була, щоб якраз не пропустити «швидкий» гол і організовано відпрацювати в обороні. Але завдяки індивідуальній майстерності футболісти «Шахтаря» тричі розкрили нашу оборону », - розповів головний тренер« Маріуполя »Олександр Бабич.

На 62-й хвилині Тайсон забив четвертий м'яч. На 78-й хвилині Вакула увірвався в штрафну і пробив у ворота супротивника, відігравши один м'яч. На 82-й хвилині Маркос поставив крапку в матчі.

«Хочеться швидше забути цей матч, дістатися додому і відновитися до наступного матчу. Чемпіонат триває. Нам важко протиставити що-небудь такої сильної команди як "Шахтар" », - зазначив наставник приазовців.

Наступний матч «Маріуполь» проведе на виїзді зі «Львовом». Поєдинок запланований на 31 серпня.

Нагадаємо, футболісти «Шахтаря» на матч з «Маріуполем» наділи особливу форму на честь 150-річчя Донецька.