Рейтинг WTA. Відразу чотири українки встановили рекорди

2 хвилини
В оновленому рейтингу WTA за 10 вересня відразу чотири українські тенісистки встановили особисті рекорди після виступу на турнірі серії «Великого Шолома» US Open в Нью-Йорку.

Леся Цуренко, яка вперше дійшла до чвертьфіналу на змаганнях такого масштабу, зробила стрибок відразу на 10 позицій і посіла 26-е місце.

Даяна Ястремська, вперше стартувала на «Шоломі» в основній сітці, додала дві позиції і тепер перебуває на 96-й позиції.

Ангеліна Калініна, яка вперше вийшла в основу Grand Slam з кваліфікації, як і Цуренко, істотно поліпшила становище в світовому рейтингу і піднялася відразу на 21 сходинку, зайнявши 113-е місце.

Особистий рекорд в WTA також встановила 16-річна Марта Костюк. Українка не змогла вийти в основну сітку, але при цьому піднялася відразу на сім позицій і стала 124-ю ракеткою світу.

Еліна Світоліна і Катерина Бондаренко, в свою чергу, додали по одній позиції і тепер займають 6-ю і 85-ю позицію відповідно.

Ще одна українка Катерина Козлова сильно просіла в рейтингу після US Open, зазнавши поразки в першому колі. Козлова випала з топ-100 і зараз знаходиться на 123-му місці.

У десятці найсильніших тенісисток також відбулися зміни. Новоспечена чемпіонка US Open Наомі Осака вперше в кар'єрі увійшла в топ-10, піднявшись відразу на 12 рядків і посіла 7-е місце. Також свої позиції поліпшили француженка Каролін Гарсия і німкеня Анжелік Кербер. При цьому Слоун Стівенс з США, яка склала чемпіонські повноваження на американському «мейджор», опустилася на шість позицій і зараз знаходиться на межі вильоту з десятки найсильніших - на дев'ятому місці.