Паралімпійська збірна України вийшла у фінал ЧС з футболу

1 хвилина
Національна паралімпійська збірна України з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу не дала жодного шансу своїм суперникам і в своїй підгрупі, чвертьфіналі, і в півфіналі чемпіонату світу, повідомляє УНН з посиланням на НКСІУ.

У зустрічі 1/2 фіналу Україна розгромили Бразилію з рахунком 3: 0. Гра була напруженою і дуже гострою з боку бразильців: 3 жовті картки на їх рахунки. Однак, гостра гра їх не врятувала - Україна перемогла.

??? ° ? € ?,???????? ???? ? · ? ° ??? € ??? ?? ??? ° ? € ? ° ? »??????????? ??? ° ? ? ? ± ??? € ??? ° ? ? ? ??? € ? ° ????? <??? <?? »? ° ?? ?

Романчук Віталій на другій хвилині першого тайму відрив рахунок переможного виступу Україні, у другому таймі його естафету підхопив Донендо Іван, а майже в кінці матчу Романчук Віталій поставив яскраву гольову крапку.

У гру українці впоралися з Австралією 7: 0, господарями Іспанією 10: 0, Аргентиною 2: 0 і Нідерландами 5: 0.

Додамо, фінальна гра з командою Росії відбудеться 19 липня о 21 годині за місцевим часом (22:00 - за київським часом).