"> Визначилися заключні учасники чвертьфіналу Ліги чемпіонів | Телеканал Зоряный

Визначилися заключні учасники чвертьфіналу Ліги чемпіонів

2 хвилини

Вісім команд, що вийшли в чвертьфінал, продовжать боротьбу в Лізі чемпіонів.

"Барселона" продовжила свою домашню серію без поразок до 30-ти матчів. У 27-ми каталонці здобули перемогу, тричі зіграли внічию. Це найдовша серія в історії Ліги чемпіонів.

Ліонель Мессі забив 62 м'ячі в 61-му матчі Ліги чемпіонів на "Камп Ноу".

Чотири англійські клуби пробилися в чвертьфінал ЛЧ. В останній раз такий результат представників АПЛ був зафіксований в сезоні 2008-2009. Тоді до цієї стадії турніру дійшли "Арсенал", "Челсі", "Ліверпуль" і "Манчестер Юнайтед".

Садіо Мане забив сім м'ячів у виїзних матчах "Ліверпуля" в Лізі чемпіонів, встановивши, таким чином, клубний рекорд.

Мадридський "Атлетіко" став лише четвертою командою в історії ЛЧ, яка, вигравши в першому матчі 2: 0, розгубила перевагу і вибула з турніру.

Кріштіану Роналду записав на свій рахунок восьмий хет-трик в Лізі чемпіонів, порівнявшись по цьому показнику з Ліонелем Мессі.

В цілому, Кріштіану Роналду забив в Лізі чемпіонів 124 м'ячі - на шість більше, ніж весь "Атлетіко" за час виступів у ЛЧ.

"Манчестер Сіті", обігравши за сумою двох зустрічей "Шальке" з рахунком 10: 2, ледь не дотягнув до рекорду Ліги чемпіонів. Навесні 2009 року "Баварія" була ще більш жорстокою по відношенню до португальському «Спортингу» - 12: 1.

"Рома" пропускає в кожному з останніх 31-м виїзному матчі Ліги чемпонов. Це найдовша серія в історії турніру.

Гаррі Кейн, забивши 24-й м'яч, став найкращим бомбардиром "Тоттенхема" в єврокубках.