Еліна Світоліна здобула перемогу на старті турніру WTA в Китаї

1 хвилина
17 вересня перша ракетка України Еліна Світоліна з перемоги стартувала на турнірі WTA International в Гаунчжоу. Передає ZN,UA.

У першому колі турніру українка без проблем обіграла представницю Словаччини Даліл Якупович (№151 в рейтингу WTA) з рахунком 6:3, 6:3.

Матч тривав 1 годину і 10 хвилин. За цей час Світоліна виконала сім подач навиліт, допустила стільки ж подвійних помилок і виграла 5 геймів на прийомі.

В наступному колі українка зустрінеться з чешкою Марі Боузковой (№ 63 у рейтингу WTA).

До другого кола змагань також вийшла Катаріна Завацька, яка в непростому матчі перемогла француженку Фіону Ферро.

Нагадаємо, в нинішньому сезоні кращим досягненням Світоліной є півфінал Вімблдону і US Open, вихід в чвертьфінал Відкритого чемпіонату Австралії і півфінали в Дубаї, Досі і Індіан-Уеллсі.