«Динамо» обіграло «Астану» і вийшло в плей-офф Ліги Європи

1 хвилина

Київське "Динамо" успішно вирішило завдання виходу в єврокубкову весну. Обігравши в гостях "Астану" з мінімальним рахунком 1: 0, "біло-сині" за тур до закінчення групового турніру оформили путівку в плей-офф Ліги Європи.

На правах господарів поля "Астана" з перших хвилин кинулася шукати щастя біля воріт Дениса Бойка. Кияни виявилися готовими до таких дій суперника і досить грамотно захищалися. А при першому ж зручному випадку і самі проводили контратаки. В одній з них, на 29-й хвилині, Беньямін Вербич скористався передачею Віктора Циганкова в штрафний суперника і точним ударом відправив м'яч у сітку.

У другому таймі чемпіон Казахастана ще більше посилив тиск на ворота киян, проте всі їхні атаки були нейтралізовані прекрасно грала обороною гостей. Та й везіння було на боці "Динамо" - кілька небезпечних ударів господарів поля пройшли повз ціль.

Перемога в Астані дозволила "Динамо" вийти на перше місце в таблиці і за тур до закінчення групового турніру вирішити задачу виходу в плей-офф Ліги Європи. Кияни збережуть лідерство в групі навіть в разі домашньої поразки від чеського "Яблонця" 13 грудня.