ЧС з фехтування: українці завоювали бронзові медалі

1 хвилина
На чемпіонаті світу з фехтування, який проходить в китайському місті Усі, українські спортсмени завоювали перші медалі, пишуть Факти.

Нагороди в скарбничку нашої команди поклали шпажисти Богдан Нікішин (на фото) і Роман Свичкар. Нікішин, який є першим номером світового рейтингу, несподівано поступився в півфіналі Рубену Лімардо Гасконі з Венесуели (4: 7). Що стосується Свичкаря, для якого нинішній чемпіонат світу є дебютним у «дорослій» кар'єрі, то його до фіналу не пустив чемпіон Олімпіади-2016 досвідчений француз Яннік Борель (11:15).

Додамо, що раніше в історії незалежної України наші шпажисти здобули лише одну медаль на світовій першості в індивідуальному заліку: в 2003 році «срібло» підкорилося Максиму Хмизу.

Завдяки цьому успіху Україна піднялася на сьоме місце в загальному заліку. Чемпіонат світу триватиме до 27 липня, за цей час буде розіграно ще 14 комплектів медалей.