Стали відомі всі керівники комітетів Ради

3 хвилини
Стали відомі всі керівники комітетів Ради

Підготовча депутатська група затвердила кандидатури на керівні посади в парламентських комітетах.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні групи.

В цілому представники "Слуги народу" отримали близько 80 керівних посад (крім голови - посади заступників і секретарів) в комітетах, "Опозиційна платформа - За життя" - 15 посад, "Батьківщина" - 14, "Голос" - 13, позафракційні - 10 , "Європейська Солідарність" - 4.

За результатами засідання підготовчої групи депутати проголосували за таких керівників парламентських комітетів:

Комітет з питань аграрної та земельної політики - Микола Сольський ( "Слуга народу")

Комітет з питань антикорупційної політики - Анастасія Красносільська ( "Слуга народу")

Комітет з питань бюджету - Юрій Аристов ( "Слуга народу")

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики - Олександр Ткаченко ( "Слуга народу")

Комітет з питань екологічної політики та природокористування - Олег Бондаренко ( "Слуга народу")

Комітет з питань економічного розвитку - Дмитро Наталуха ( "Слуга народу")

Комітет з питань енергетики та ЖКП - Андрій Герус ( "Слуга народу")

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування - Михайло Радуцький ( "Слуга народу")

Комітет з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва - Богдан Яременко ( "Слуга народу")

Комітет з питань інтеграції України з ЄС - Іванна Климпуш-Цинцадзе ( "Європейська Солідарність")

Комітет з питань молоді та спорту - Андрій Кожем'якін ( "Батьківщина")

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки - Олександр Завітневич ( "Слуга народу")

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування - Андрій Клочко ( "Слуга народу")

Комітет з питань освіти, науки та інновацій - Сергій Бабак ( "Слуга народу")

Комітет з питань прав людини, деокупацію і реінтеграції тимчасово окупованих територій, національних меншин і міжнаціональних відносин - Дмитро Лубинець (позафракційний)

Комітет з питань правової політики - Ірина Венедиктова ( "Слуга народу")

Комітет з питань правоохоронної діяльності - Денис Монастирський ( "Слуга народу")

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради - Сергій Кальченко ( "Слуга народу")

Комітет з питань свободи слова - Нестор Шуфрич (ОТЗЖ)

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів - Галина Третьякова ( "Слуга народу")

Комітет з питань транспорту та інфраструктури - н / д (перший заступник голови Юлія Клименко, "Голос")

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики - Данило Гетманцев ( "Слуга народу")

Комітет з питань цифрової трансформації - Михайло Крячко ( "Слуга народу").

Відзначимо, що на сайті Верховної Ради повідомляється, що остаточна інформація про персональний склад комітетів має бути надана до 14:00 28 серпня.

"Новообрані депутати обговорили і затвердили напрацьовані першої підгрупою пропозиції щодо персонального розподілу керівних посад в комітетах Верховної Ради дев'ятого скликання", - йдеться в повідомленні.



Читайте также