Оприлюднена сотня кандидатів за списком партії "Слуга народу"

4 хвилини
Оприлюднена сотня кандидатів за списком партії "Слуга народу"

У неділю, 9 червня, на з'їзді партії "Слуга народу" була оголошена перша сотня претендентів до виборчого списку політичної сили на позачергових парламентських виборах, запланованих на 21 липня.

Про це йдеться в повідомленні партії, яке є в розпорядженні # Букв .

З'їзд відбувся на території Національного ботанічного саду ім. Гришко. На ньому був присутній Президент України Володимир Зеленський. Він повідомив , що в список потрапили експерти в різних галузях, представники регіонів України та люди, які пройшли через онлайн-відбір.

Перша десятка "Слуги народу" виглядає наступним чином:

1. Разумков Дмитро Олександрович, голова партії;

2. Стефанчук Руслан Олексійович, представник Президента у Верховній Раді, доктор юридичних наук, ідеолог партії;

3. Венедиктова Ірина Валентинівна, юрист, доктор юридично наук, експерт "Зе команди" з питань реформи судової системи;

4. Арахамія Давид Георгійович, підприємець, волонтер;

5. Янченко Галина Ігорівна, експерт з питань антикорупційної політики;

6. Федоров Михайло Альбертович, керівник Діджитал-напрямки партії, радник Президента;

7. Корнієнко Олександр СерГеєвичі, керівник виборчого штабу партії;

8. Красносільская Анастасія Олегівна, експерт з податкового та антикорупційного законодавства;

9. Ткаченко Олександр Владиславович, генеральний директор "1 + 1 медіа";

10. Беленюк Жан Венсановіч, український борець греко-римського стилю.

Друга десятка виглядає так:

11. Бабак Сергій Віталійович, експерт з питань освіти;

12. Криклій Владислав Артурович, кандидат економічних наук;

13. Шуляк Олена Олексіївна, експерт в сфері девелопменту та будівництва;

14. Наталуха Дмитро Андрійович, громадський діяч, правозахисник;

15. Ясько Єлизавета Олексіївна, культурний діяч, кінопродюсер;

16. Оржель Олексій Анатолійович, експерт в сфері паливно-енергетичного комплексу;

17. Герус Андрій Михайлович, експерт з питань енергетики;

18. Радуцький Михайло Борисович, лікар, експерт в сфері медицини;

19. Монастирський Денис Анатолійович, експерт з питань правоохоронної і судової систем.

20. Гетьманцев Данило Олександрович, експерт з питань оподаткування, фінансів, банківського права.

Також в список включені:

21. малюська Денис Леонтійович
22. Холодов Андрій Іванович
23. Лерос Гео Багратовіч
24. Кальченко Сергій Віталійович
25. Ткаченко Максим Миколайович
26. Чернів ЄгорВолодимирович
27. Юраш Святослав Андрійович
28. Сушко Павло Миколайович
29. Верещук Ірина Андріївна
30. Курбаков Олександр Миколайович
31. Коробкова Олена Анатоліївна
32. Діденко Юлія Олександрівна
33. Співак Дмитро Павлович
34. Солончук Дмитро Вікторович
35. Ананченко Михайло Олегович
36. Коваленко Ганна Миколаївна
37. Неклюдов Владлен Михайлович
38. Кривошеєв Ігор Сергійович
39. Іонушас Сергій Костянтинович
40. Завитневич Олександр Михайлович
41. Гусєв Юрій Веніамінович
42. Воронов Володимир Анатолійович
43. Аристов Юрій Юрійович
44. Кисіль Юрій Григорович
45. Галайчук Вадим Сергійович
46. Ковальов Артем Володимирович
47. Стернічук Валерій Олександрович
48. Михайлюк Галина Олегівна
49. Бабій Роман В'ячеславович
50. Качура Олександр Анатолійович
51. Новосад Анна Ігорівна
52. Культенко Артем Валерійович
53. Марусяк Олег Романович
54. Кириченко Микола Олександрович
55. Третьякова Галина Миколаївна
56. Халімон Павло Віталійович
57. Мошенець Ольга Володимирівна
58. Саладуха Ольга Валеріївна
59. Коваль Ольга Володимирівна
60. Загоруйко Аліна Леонідівна
61. Бондаренко Олег Володимирович
62. Крячко Михайло Валерійович
63. Бардіна Марина Олегівна
64. Марченко Людмила Іванівна
65. Юнаков Іван Сергійович
66. Володіна Дарина Артемовна
67. Богданова Наталія Миколаївна
68. Савченко Ольга Станіславівна
69. Гринчук Оксана Анатоліївна
70. Козак Володимир Васильович
71. Лисюк Андрій Олександрович
72. Сова Олександр Георгійович
73. Панченко Ірина Сергіївна
74. Боярчук Роман Михайлович
75. Ватрас Володимир Антонович
76. Мулик Роман Миронович
77. Тарасов Олег Сергійович
78. Костюх Анатолій В'ячеславович
79. Брагар Євген Вадимович
80. Безгін Віталій Юрійович
81. Гутцайт Вадим Маркович
82. Салійчук Олександр В'ячеславович
83. Карбаджак Роман Юрійович
84. Рєпіна Елла Анатоліївна
85. Пушкаренко Арсеній Михайлович
86. Заблоцький Мар'ян Богданович
87. Клочко Андрій Андрійович
88. Овчинникова Юлія Юріївна
89. Мережко Олександр Олександрович
90. Чернюх Ігор Іванович
91. Устенко Олексій Олегович
92. Кабанов Олександр Євгенович
93. Веніславський Федір Володимирович
94. Булах Лада Валентинівна
95. Петруняк Євген Васильович
96. Мариковський Олександр Валерійович
97. Федієнко Олександр Павлович
98. Мотовіловець Андрій Вікторович
99. Колесник Анна Сергіївна
100. Богуцька Єлизавета Петрівна.



Читайте также