Рубана можуть обміняти на військовополонених - Луценко

2 минуты
Рубана можуть обміняти на військовополонених - Луценко

Прокуратора може розглянути варіант обміну керівника "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана, якого спільно з нардепом Надією Савченко підозрюють в організації терористичного акту в центрі Києва, на українських військовополонених, якщо підозрюваний співпрацюватиме зі слідством і буде визнаний судом винним. Пише https://ukr.segodnya

Після ознайомлення підозрюваних і їх захисників з матеріалами досудового розслідування, у Рубана буде можливість офіційно звернутися до сторони обвинувачення.

"Перед Днем Незалежності України у пана Рубана буде можливість підписати договір зі слідством і він повинен бути готовий надати докази про невідомі нам дії, плани і особистості терористичного акту", – зазначив Юрій Луценко.

Крім того, генпрокурор відреагував на заяви захисту Рубана з приводу обміну їх підзахисного на двох українських військовополонених.

"Якщо український суд прийме сторону звинувачення і підтримає наші докази, винесе законне рішення, то теоретично засуджені терористи можуть стати предметом обміну, але в якому співвідношенні і на кого, в яких пропорціях, вирішуватиме не Рубан", – прокоментував генпрокурор.

Нагадаємо, у справі Савченко-Рубана завершилися досудові розслідування. Зараз підозрювані і їх захист знайомляться з матеріалами.

За словами генпрокурора Юрія Луценка, звинувачення вимагатиме для нардепа і її пособника максимальне покарання. 

Крім того, експерти дослідницького інституту представили три схеми дій терористів. За однією з них, міномети могли розташуватися на Трухановому острові, за другою – обстріл міг вестися з води, в результаті чого могли постраждати тисячі киян в центрі столиці.